Apie mane

IMG_7896.jpg

"Šokoladinė svajonė" gimė 2011 metais, kai pradėjau kepti sau ir savo artimiesiems. Vis daugiau laiko praleisdavau nagrinėdama desertų bei kepinių receptus ir juos išbandydama. Džiugindavo, kad užsimanau deserto ir galiu padaryti jį tiesiog namuose, bet kokiu momentu, reikia turėti tik produktų. Dėl to mano šaldytuve visada galima rasti sviesto, kiaušinių, grietinėlės, lentynose netrūksta miltų bei cukraus (žinoma būna visko ir kartais pritrūkstu ir reikia skolintis iš kaimynų ar važiuoti į parduotuvę). 

Apie mano kepinius sako - "lyg naminiai", tada nusišypsau, nes gi jie ir yra naminiai, padaryti rankomis,. tik iš natūralių ir šviežių produktų, kiekvienam asmeniškai, galvojant apie klientą, jo šventę ar kitą progą. Dar sako - "kad nesaldūs, gal taip specialiai buvo užsakyta" - saldžių desertų pati nemėgstu, tad mano kepiniuose ir desertuose cukraus yra tik tiek, kad būtų galima sakyti, kad tai yra desertas :) Žinoma karamelė ar morengas, negali būti nesaldus. 

Labai džiaugiuosi, kad turiu klientų, kurie švenčia artimųjų šventes su mano desertais jau 5 ar daugiau metų. Kviečiu ir jus paragauti ir atrasti savo mėgstamiausius desertus.

Šokoladinės svajonės įkūrėja

Giedrė